SH 2_edited.jpg

Daglig leder & kunstnerisk ansvarlig

Marit Røste har en BA i skuespill fra NSKI Høyskole, og har lang erfaring med å produsere og skrive egne forestillinger. Hun jobber frilans som skuespiller, dramatiker, produsent og lydbok-innleser. 

Marit Røste

+47 980 18 599

marit@krobel.no

029fa2_344f3ded813d4f14ab186ac185fd0300~mv2.jpg

NESTLEDER

Sindre Olav Fredriksen har en BA i skuespill fra NSKI Høyskole og har ved siden av å være skuespiller, jobbet en del som produsent. Han jobber frilans som skuespiller og produsent, og underviser i skuespillerfag ved NSKI Høyskole. 

Sindre Olav Fredriksen

+47 957 56 088

sindre@krobel.no

Andre medvirkende:

AndreaFostervold.jpeg

Andrea Therese

Produsent og skuespiller i Kvinne (35) slår tilbake.

 

andrea@krobel.no

Foto: Teater joker

YNGVE+MARCUSSEN-480w.jpg

Yngve Marcussen

Veileder under utviklingen av manuset til Kakerlakk, regissør på Trulte fyller år.

yngvemarcussen@gmail.com

Foto: NSKI.no

HT_Ann_Mari_Nordengen_foto_Knut_Aaserud_L1010624.jpg

Ann Mari Nordengen

Kompanigrunnlegger og styremedlem, skuespiller i Farvel og Trulte fyller år

annmarinordengen@gmail.com

Foto: Hålogaland teater

21105792_10159647528640179_6159811631073711584_n.jpg

Maiken Schjøll Frisch

Skuespiller i Da hun møtte henne/Hymne á l'amour 

maiken.s.frisch@gmail.com

Ansikt Vilde Moberg-kopi 3.jpeg

Vilde Moberg

Skuespiller i Anne & Astrid/Hymne á l'amour


 

Foto: Lukas Skoe

Foto: Vildemoberg.com

daniel_frikstad.jpg

Daniel Frikstad

Skuespiller i Trulte fyller år.

danielfrikstad@gmail.com

Foto: Madam Pysj

Unknown-12.jpg

Ingvild Kirkvik

Regi-assistent og med-produsent av Trulte fyller år.

ingvildkirkvik@gmail.com

Foto: Erika Hebbert

StagePool - Astrid Nøkland - Marielle Brendsrøed - 2018.jpg

Astrid Nøkland

Skuespiller i Trulte fyller år

astrid.nokland@gmail.com

Foto: Marielle Brendsrøed

Eirikvmpkm.jpg

Eirik Hallert

Skuespiller i Trulte fyller år.

hallert92@gmail.com

Foto: Lukas Skoe

Unknown-13.jpg

Karen Liland

Skuespiller i Trulte fyller år.

karen.liland@gmail.com

Foto: Privat